Вітання з днем автомобіліста та дорожника!

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — Дня автомобіліста та дорожника!

Ночная дорога День автомобіліста та дорожника — це свято всенародного визнання нашої спільної співпраці та спільних заслуг у розвитку й функціонуванні економіки нашої країни. Цей день має об'єднати всіх українців, тому що дороги об'єднують нас. Вони ведуть нас у майбутнє, з'єднують з рідними і близькими людьми, об'єднують міста, країни, народи. Дорога — це символ України, яка прагне до кращого життя, до економічного зростання і соціального благополуччя.

Щиро бажаємо усім автомобілістам України ,працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства, усім таксистам України щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!

 

25 жовтня в актовому залі Міністерства інфраструктури України пройшло урочисте святкування Дня автомобіліста та дорожника. День автомобіліста та дорожника відзначається щороку, в останню неділю жовтня.На святі представників автотранспортної галузі України привітали:

-Заступник Міністра інфраструктури України - Корнієнко Володимир Володимирович;

-Президент Українського Транспортного Союзу, Президент Асоціації Міжнародних Автомобільних Перевізників України(АсМАП)- Костюченко Леонід Михайлович;

-Віце-президент ВГО «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» - Вакуленко Володимир Михайлович;

-Почесний член правління Всеукраїнської громадської організації «Українська таксомоторна асоціація» - Антонюк Андрій Сергійович.

За особисті заслуги кращі працівники були нагороджені почесними грамотами та державними нагородами.