25 вересня 2018 року Окружний Адміністративний суд міста Києва зобов'язав Національну Поліцію виконувати свої службові обов'язки.

25 вересня 2018 року Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючого судді Добрянської Я.І., за участю секретаря судового засідання Корніюк А.В. розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу № 826/8526/17 за позовом громадянина України А.Антонюка до Національної поліції України про визнання протиправною бездіяльності поліції, та зобов'язання вчинити дії.

Виходячи з системного аналізу положень чинного законодавства України, оцінки наданих сторонами доказів, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді всіх обставин справи в їх сукупності, суд прийшов до висновку про те, що адміністративний позов підлягає задоволенню.

 

 СУД ВИРІШИВ:

1. Адміністративний позов А.Антонюка задовольнити.

2. Зобов'язати уповноважених посадових осіб Національної поліції України виконувати свої законні повноваження передбачені ст. 23 розділу 4 ЗУ "Про національну поліцію" та відповідно до статті 255 КУпАП, які полягають у забезпеченні вжитті заходів у межах своєї компетенції, щодо попередження, виявлення та притягнення до адміністративної відповідальності відповідно до ст. 164 КУпАП (здійснення господарської діяльності відповідно за КВЕД 49.32. "Надання послуг ТАКСІ" БЕЗ ЛІЦЕНЗІЇ або з порушенням ліцензійних умов).

3. Стягнути на користь позивача за рахунок бюджетних асигнувань Національної поліції України  витрати зі сплати судового збору в розмірі 640,00 грн. (шістсот сорок гривень 00 копійок).

Рішення суду набирає законної сили в строк і порядку, передбачені статтею 255 Кодексу адміністративного судочинства України. Рішення суду може бути оскаржено за правилами, встановленими ст.  293295 - 297 КАС України.

Повний текст рішення

Дану резонансну справу ініціював ГРОМАДЯНИН України Андрій АНТОНЮК з вимогою ЗОБОВ’ЯЗАТИ  Нацполіцію вчиняти дії які передбачені  законом та ШТРАФУВАТИ НЕЛЕГАЛЬНІ ТАКСІ, які НЕ МАЮТЬ ЛІЦЕНЗІЇ, з метою захисту прав пасажирів та легальних перевізників на таксі.

ГРОМАДЯНИН України Андрій АНТОНЮК (https://www.facebook.com/andriy.antonyuk) офіційно представляє ЛЕГАЛЬНИХ роботодавців та ЛЕГАЛЬНИХ перевізників на таксі (http://taxoport.com/) як на Київському рівні так і на Всеукраїнському та міжнародному рівнях і є одночасно:

- головою «Української таксомоторної асоціації #УТМА» (http://utma.org.ua/), головою “Київської міської організації роботодавців” (#КМОР, http://kmor.kiev.ua), головою “Федерації роботодавців міста Києва” (#ФРК, http://www.frk.kiev.ua), заступником голови “Федерації роботодавців України” (#ФРУ, http://fru.ua/ua/), головою “Спільного представницького органу роботодавців в місті Києві” (#СПО), головою “Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради (#КМТСЕР, http://www.ntser.gov.ua).

Правовий захист у даній резонансній справі та захист прав та інтересів позивача ГРОМАДЯНИНА України Андрія АНТОНЮКА здійснює група відомих правників і адвокатів, в тому числі відомий адвокат, голова “Київської обласної колегії адвокатів”, голова “Комітету з інформполітики та інформбезпеки” Національної Асоціації Адвокатів України Вадим ХАБІБУЛЛІН.