5-й Міжнародний Форум IRU по таксі

IRU 5-й Міжнародний форум IRU по таксі пройшов в Кельні, Німеччина, під девізом «Таксі - в будь-який час! У будь-якому місці!» Понад 200 учасників, в їх числі Олександр Круліковський - Співголова Правління ВГО« УТМА », з числа керівників таксомоторної індустрії і представників державних органів з різних країн світу обговорювали питання організації та розвитку на основі державно-приватного партнерства надійних, доступних, комфортабельних, гнучких і одночасно рентабельних служб таксі, повністю інтегрованих в систему громадського транспорту у відповідності з проголошеною ініціативою «Таксі - в будь-який час! У будь-якому місці!».

 

Президент Групи IRU з питань таксомоторної галузі Хуберт Андел пояснює: «Таксі надає всім громадянам надійні, гнучкі та рентабельні послуги в будь-який час і в будь-якому місці і, таким чином, виконує найважливіші функції в забезпеченні повсякденних транспортних потреб суспільства. Ставлення до таксомоторної галузі з боку як рядових громадян, так і осіб, відповідальних за прийняття рішень, у величезній мірі впливає на ринок таксі, що вводяться норми і правила і, по суті, на весь розвиток таксомоторної індустрії в майбутньому. Ми виступили з ініціативою "Таксі - в будь-який час! У будь-якому місці!", В якій беруть участь всі наші партнери з державного та приватного секторів, з метою виробити і прийняти стратегію і заходи стосовно бізнесу, які покликані підвищити ту ключову роль, яку таксомоторних індустрія відіграє в системі громадського транспорту».

Теми, що обговорювалися на форумі, стосувалися результатів дослідження «EuroTest», проведеного за якістю послуг таксі у 22 європейських країнах, і рекомендацій, що випливають з цього дослідження, а також передового досвіду в різних країнах світу, важливості професійного навчання та правил доступу до професії і, нарешті, можливостей і труднощів у сфері нових технологій. Представники галузі прийняли рішення поширювати ініціативу IRU і далі на ринках своїх країн шляхом розробки бізнес моделей і створення партнерств з метою досягнення завдань і підтримки цінностей загальних для всіх.

Організований спільно з Німецькою асоціацією-членом IRU, BZP, і її регіональним членом Fachvereinigung Personenverkehr Nordrhein eV, 5-й Міжнародний форум з таксі проводився в рамках найбільшої в світі виставки таксі, Europaische Taximesse, девізом якої в 2012 р. також стало «Таксі - в будь-який час! У будь-якому місці! »

Географічне охоплення членів IRU

Географический охват членов IRU

Заснований в 1948 році, Міжнародний союз автомобільного транспорту (IRU) є міжнародною організацією, що відстоює інтереси операторів автобусних і вантажних перевезень і операторів таксі з метою забезпечення економічного зростання і процвітання через стійку мобільність людей і вантажів у всьому світі.